Genç Şarkıcıdan Haber Geldi.

0
1428

Genç Şarkıcıdan Haber Geldi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, özgün müziğin genç şarkıcılarından Tuba Ergüzel’in i-ntihar ederk y-aşamına s-on v-erdiğini duyurdu. Özgün müziğin genç şarkıcılarından 33 yaşındaki Tuba Ergüzel, i-ntihar e-derek h-ayatını k-aybetti.

Magazin camiasında F-elaket Tellalı lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Ergüzel’in vefat ettiğini duyurdu. Şarkıcının fotoğraflarını da paylaşan Onur Akay, “Daha hayatının baharında olan şarkıcı arkadaşımız Tuba Ergüzel’i k-aybettik. 33 yaşında olan özgün müziğin genç sesi Ergüzel, i-ntihar e-derek h-ayatına s-on verdi ve maalesef bizleri çok ü-zdü. Hayat dolu bir insan olarak tanıyordum. Yüreği ile herkese sarıldı ama sarılacak bir yürek bulamadı. N-ur içinde y-atsın inşallah.” ifadelerini kullandı. 1985 yılında Tunceli’de dünyaya gelen Tuba Ergüzel, Cavit Mürtezaoğlu’ndan şan dersleri alarak müziğe başlamış ve halk müziği ve özgün müzikle ön plana çıkmıştı. Ünlü isimlerle sahne çalışmaları da yapan Ergüzel, ‘

Sebep Sensin’ isimli klip çalışmasından sonra çok sayıda sosyal sorumluluk projesinde yer almıştı. Albüm çalışmaları yapan ve televizyon programlarına katılan Ergüzel, popüler türkü evlerinin aranan solisti olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Giriniz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.