Sahur programında seyircilerden gelen s-oruları yanıtlayan Nihat Hatipoğlu, erkek bir seyircinin Acun Ilıcalı’ya olan duygularını anlatınca ne cevap vereceğini bilemedi. Akademisyen ve ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, dün gece ATV’de yayınlana sahur özel programında seyircilerin s-orularını yanıtladı. Bir erkek seyircisinin televizyoncu Acun Ilıcalı’ya karşı duygularını anlatmasıyla Hatipoğlu ne diyeceğini bilemedi.

“ACUN’UN BENİ KALBİNDE HİSSETMESİ İÇİN NE YAPMALIYIM” Hatioğlu’na s-oru s-ormak için mikrofonu alan genç adam, “Ben küçüklüğümden beri Türkiye’deki ünlü birini çok seviyorum. 10 yıldır bu programı izliyorum bu s-oru daha önce s-orulmadı. Ona olan sevgimi ve onun için yaptıklarımı kalbinde hissetmesi için bir d-ua var mı? Bu kişi de Acun Ilıcalı’nın kalbinde beni hissetmesi için ne yapmam gerekiyor.” dedi.

“A-LLAH ACUN’A YARDIM ETSİN” Gelen s-oru karşısında birkaç saniye cevap veremeyen Hatipoğlu, “A-llah Acun’a yardım etsin. A-llah seni de h-ayırlı işlerle uğraşmanı n-asip etsin. Delikanlımız, gencimiz, evladımız gönlünden geçeni söylüyor. Acun’u bir abi gibi seviyor.” dedi.

Mikrofonu tekrar eline alan genç, bu sefer de Nihat Hatipoğlu’na sarılmak istedi. Seyircisinin kalbini kırmayan ilahiyatçı ise “S-onra sarılırız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.